Avasaates jagavad saatejuhid Asse Sauga ja Andres Sirel oma lugusid, kuidas nad sattusid vaimsele rajale ja mida on pakkunud Modern Mystery School teekond? Kas Müstikakool on nagu Harry Potteri Sigatüügas või midagi teistsugust?

✨ Saame tuttavaks – kes on Asse Sauga ja Andres Sirel ning kuidas nad sattusid Müstikakooli?
✨ Miks me Eesti Müstikakooli saadet teeme ja mis probleemidele soovime lahendusi pakkuda?
✨ Eesti Müstikakool – mis see on, kust sai kool alguse, mis on kooli missioon, mida kool õpilastele pakub ja kuidas õppimine toimub?
✨ Mis on vaimsus ja selle roll meie arengu toetamises?
✨ Tõenduspõhine teadus vs metafüüsika, kas uhhuutamine?
✨ Kas Modern Mystery School on tegelikult sekt ehk cult?
✨ Kuidas alustada ehk millised on peamised tööriistad vaimsel teel käijatele?
✨ Mis on initsieerimine ja miks see vajalik on?
✨ Millist väärtust pakub Kuningas Saalomoni liin ja miks see oluline on?