Elu aktivatsioon

(Life activation/DNA activation)

Elu aktivatsioon

Baby blessing

Full spirit activation

Full energy clearing
Kristalliteraapia
Spark of Life kaugsessioon

Võimas tervendamise meetod, mis võimaldab Sul ligi pääseda enda veel tugevamale jõule ja hoopis uue tasemega elupotentsiaalile.

Pika ajaloo jooksul on see aidanud lugematutel areneda soovivatel inimestel liikuda edasi, murda läbi blokeeringute ja saavutada võite nii iseendaga läbisaamisel kui igapäevaelus. Elu aktiveerimise protsessi saab kirjeldada kui valguse toomist pimedasse nurka. Nii muutub nähtavaks see, mis oli peidus või varjus. Veelgi enam, Sa omandad oskuse minna takistustest lihtsalt läbi, isegi kui takistuseks tundub esialgu olevat midagi sellist nagu betoonsein. Sinu mõttemaailm areneb sügaval tasemel. On väga tõenäoline, et mõistad ennast peale seda paremini ja leiad üles sisemise rahu esimese noodi.

aastat vana meetod

Veelkord ja väga lühidalt: mida teeb Elu aktivatsioon Sinuga?

 • Väheneb stressi ja rahutuse osakaal.
 • Suureneb füüsiliselt tajutava energia hulk kehas.
 • Võimaldab selgemalt aru saada, kes Sa oled ja kuhu Sa oled teel.
 • Suureneb emotsionaalne stabiilsus.
 • Tugevneb imuunsussüsteem ja vastupidavus keskkonnale.
 • Aitab muuta halbu harjumusi (näiteks sõltuvussuhe Sulle halvasti mõjuva
 • inimese või mõne ainega nagu suits, alkohol, uimastid)
 • Suureneb aju võimekus ja mentaalne selgus.
 • Aitab luua isiklikku küllust.
 • Aitab tõsta Sinu isiklike või professionaalsete suhete kvaliteeti.
 • Parandab ühendust Sinu Kõrgema Minaga

Elu aktivatsiooni käigus aktiveeritakse 22 DNA-kiudu, mis on tavajuhul muidu uinunud olekus. See aktiveerimine mõjutab meie esivanemaid ja järglasi 3-4 generatsiooni edasi ja tagasi, isegi horisontaalselt, puudutades ka meie lähisugulasi. Aktivatsioon mõjub geneetilistel radadel, mida jagame oma eelkäijate ja järeltulijatega. Seega, kattuv DNA Sinu sugulastes aktiveerub samuti – mis tähendab, et tundlikumad sugulased tajuvad, et midagi on neis samuti muutunud. Kui üks pereliige teeb elu aktivatsiooni, siis leiavad tihtilugu aset spontaansed tervenemised terves peres.

Ajalugu

 

Sinu DNA sisaldab endas arhitektuurijoonist Sinust oma parimas võimalikus versioonis Kõrgema olendina – oma isiklikus unikaalsuses.
Läbi ajaloo on Elu aktivatsiooni protsessi kasutatud vastuvõturiitusena iidsetes müstikakoolides, et aktiveerida preestreid, preestrinnasid, prohveteid ja oraakleid. Täna on meetod avalikuks kasutamiseks meile kõigile, sest meie eesmärk on ühine: väestada inimkonda tegemaks läbi sügavat muutumist.
Elu aktivatsiooni õpetust on õpetajad edasi andnud alates Kuningas Salomoni ajast, kuid ainult väljaõpetatud pühendunutele ehk missiooniga õpilastele.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et elu aktivatsiooniga liigud Sa edasi lihtsalt inimeseks olemise kogemusest üsna teistsuguse olemise tasandile. See avab aja jooksul Sulle ligipääsu müsteeriumile Sinu isikliku sügavaima olemuse ja eesmärgi kohta.

Elu aktiveerimise teraapiaseansse viivad läbi:
Andres Sirel
Asse Sauga
Gerda Laura Liiv
Mari Raudsepp
Pille-Helina Rohumaa