Meie inimesed

Asse Sauga

Asse Sauga on mees mitme näoga ning ta tegutseb just valdkondades, mis tavakodanikule vahel veel kauged on. Olles eelkõige infotehnoloogia taustaga krüptorahanduse ekspert, kuid lisaks ka koolitaja, investor, ettevõtja ja Change Invest nõukogu liige, on ta kahe jalaga maa peal.

Jagatud ruumi ja kristallitempli Spark Space’i omaniku ja juhina ühendab ta aga juba nii materiaalset kui vaimset mateeriat. Viimase 10 aasta õpingud ja praktikad enesearengu valdkonnas on teda kummalisel kombel viinudki müstika ning metafüüsikani. Asse on lõpetanud Transpersonaalse Psühholoogia ja Hüpnoteraapia Kooli ning viimased 3 aastat on ta õppinud rahvusvahelises Modernses Müstikakoolis. Ta on sertifitseeritud tervendaja, ruumide puhastaja, vaimne giid ja kuningas Salomoni õpetuste liini mitmekordne initsieeritu.

Tema kireks on inimestes avada nende täielik potentsiaal läbi iidsete võimsate tarkuste ja praktikate. Tänase mina kohta ütleb Asse lühidalt: mul on nii palju veel õppida, aga siia olen ma jõudnud ainult tänu sellele, et ma olen julgenud küsida küsimusi ning olen julgenud kahelda olukordade enesestmõistetavuses. Soovitan kõigil teha sama.

asse.sauga@gmail.com

Mari Raudsepp

Mari on juba üle 10 aasta tegelenud enesearenguga, mis on teda viinud avastusretkedele üle kogu maailma. Ta on pannud jala ukse vahele mitmetes eri valdkondades – startupinduses, juriidikas, finantsis; sinna sisse segatuna ka teadliku tervise, personaalse arengu ja sisekaemuste vallas.

Täna on ta Modernse Müstikakooli tervendaja – tema praktikate alla kuuluvad elu aktivatsioon, iidsed kristallitervendused/lugemised ning ka mitmesuguste meditatsioonide juhendamine.

raudsepp.mari@gmail.com

Andres Sirel

Andres Sirel on ettevõtja, isa, tervendaja ja parandamatu optimist. Peale 11 aastat Microsofti korporatiivsel karjääriredelil ikka ülespoole sammumist, elas ta vahepeal perega Malaisias. Olles näinud maailma, naases ta kodumaale ning just siis hakkas ta aktiivselt tõelist iseennast otsima.

Teinud läbi erinevad vaimsed praktikad, jõudis ta lõpuks Modern Mystery School kursusteni. Andres koges olulisi positiivseid muutusi oma sisemaailmas just neid praktikaid kasutades ja nii otsustas ta hakata neid õpetusi edasi andma. Andres on sertifitseeritud tervendaja (Healer) ja rituaalimeister (Ritual Master). Ta viib läbi juhendatud meditatsioone, elu aktiveerimise, kristalliteraapia ja aura tervendamise sessioone ja pakub vaimsel teel olijatele coaching teenust. Tööalaselt on ta täna rahvusvaheline ettevõtja. Tema roll on juhtida pereettevõtet Insplay, mis turustab arendavaid mänguasju, haridusrobootikat ja toetab tulevikuoskuste arendamist.

Elukestva õppijana arvab ta, et positiivsus on edasiviiv jõud. Ta väärtustab ja praktiseerib tervislikke eluviise ning otsib üha paremaid tööriistu ja lugusid. Andrese missioon on aidata teistel saada parem kontakt iseenda, rõõmsama elu ja mängulise arenguga.

www.andressirel.com

hei@andressirel.com

Gerda Laura Liiv

Gerda Laura on ettevõtlik ja loominguline korraga. Olles turunduse taustaga, tegeleb ta igapäevaselt reklaamitööga, kuid seal kõrval hoopis luuletamise ja luuleürituste korraldamisega. Gerda debüütluulekogu „Enne“ ilmus 2020.aastal ja lugejad võtsid selle väga soojalt vastu. Hetkel täiendab Gerda enda kirjandusteaduse alaseid teadmisi magistriõppes. USA-s elamise ja töötamise kogemus ning teisest kultuurist kodumaale tagasitulek andis Gerdale aga inspireeriva tõuke alustada teadlikku enesetundmaõppimise teekonda.

Rahvusvahelise Modernse Müstikakooli tehnikaid on ta õppinud alates 2019. aastast, rakendades täna neid teadmisi nii enda kui teiste aitamisel. Gerda Laura tegeleb ruumi puhastamise, elu aktivatsiooni, aura tervendamise ja individuaalsete üks ühele meditatsioonidega Max Meditation System tehnikat kasutades. Tema sessioonid on nii inglise kui eesti keeles.

gerdalaura.liiv@gmail.com

Pille-Helina Rohumaa

Pille-Helinat on tõuganud enesearengu teel teadlikke samme tegema tugev sisetunne juba aastast 2009. Tulles korporatiivsest finantsmaailmast, on ta tänaseks valinud olla oma elu ja aja peremees. Lisaks raamatupidamisteenuse pakkumisele väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, töötab Pille-Helina aktiivselt ka inimestega.

Janu teadmiste järele on ta teele toonud reiki, vabastava hingamise, Practical Conciousness’i ja muud meie sisemaailma avavad kursused. Müstikakooli treeningutega alustas ta aastal 2018 ja eluaktivatsiooni ning kristalliteraapiat pakub aastast 2022, olles sertifitseeritud tervendaja. Lisaks on ta õpilane Sweet Medicine Sundance teekonnal, täiendades enda teadmisi indiaani šamanistlike praktikatega.

pillehelina@gmail.com