Tagasiside

Adam:

Assel on tervendajana nii võimas jõud, mida ma pole enne kohanud. Kõigest kahe sessiooniga aitas ta mul endale restardi teha ning vabaneda erinevatest blokeeringutest. Ühendus, mis mul nüüd on Maaema ja Universumiga, on täiesti jumalik. Minu tervis paraneb iga päevaga. Lisaks on Asse ka inimesena väga inspireeriv ja suurepärane. Olen Universumile lõputult tänulik, et temaga kohtusin

 

Birgit:

Alguses ei olnud kursis, mis ees ootab, tulin täiesti ilma ootuste ja lootusteta. Kohe sessiooni ajal tundsin kolmanda silma avanemist selliselt, mida keegi ei ole suutnud enne teha. Nüüd ma näen ja tunnen ümbritsevat maailma palju võimsamalt kui kolmas silm on avanenud. Lisaks oma kaitseinglit tundsin terve oma kehaga, tundsin kuidas see energia minusse integreeris palju rohkem ning oli tugevam ühinemine sügavamatel tasanditel. Olen oma väega palju palju tugevama kontakti saanud. Olin enne väga väga sügavas augus ja nüüd tunnen, et olen sealt august täiesti väljas. Tean, et pean veel oma sisemaailma tugevdama, et väljaspoolt halb ja negatiivne ligi ei saaks.

 

Ketlin:

Usu või mitte, aga ma tõesti tunnen, et mingid energiad läksid lahti pärast seda, mitte kohe, paari nädalase vahega, aga ma tunnen seda mõju siiani, kuigi on möödas kuuaega. Mis juhtus kohe sama päeva õhtul, oli see, et minu isas hakkasid toimuma teatud muudatused, millest ma olin täiesti hämmingus, teatav tervenemise protsess juhtus minu isaga, see oli rohkem vaimne tervenemine, seda ei olnud otseselt keha pealt näha, aga tema mõtteviisis hakkasid mingisugused väga huvitavad asjad muutuma.

Suures pildis ma ise tunnen, et paremad võimalused ja mingisugused väga imelikud asjad jõuavad minuni, mingid võimalused, mida ma olen pidanud paar aastat tagasi tikutulega otsima, et need kätte saada, siis nüüd on see, et asjad jõuavad ise minuni, nagu mingi energia või blokk oleks vahelt ära lõigatud.
Minu suhted inimestega on muutunud paremaks. Näiteks üks vana väga hapuks läinud suhe, mul oli kunagi selline probleem ühe inimesega, et me läksime ikka päris tülli, et vaata, et juba kõrgemad asutused ei tule, töövaidluskomisjonid ja sellised kangemad kraadid. Imelisel väel tuli see inimene minu ellu tagasi, me leppisime ära. Sellised imelised ja väga mõnusad suhtemuudatused on, kus on hapuks läinud suhted hakanud minema paremaks. Naljakas on see, et ma ise ei peagi selle jaoks midagi tegema, nad jõuavad ise minuni, kuidagi õigel viisil ja teel, selliselt, et mul on väga lihtne seda kõike vastu võtta.
Mis on veel oluline ära mainida, minu enda mõtteviisid on muutunud, mõtlen kvaliteetsemaid mõtteid. Ka see suhete värk on võibolla seotud sellega, et minu enda mõtteviis on läinud kvaliteetsemaks või ma näen asju hoopis teiste nurkade alt kui ma varem oskasin näha, ei osanud tulla enda seest paremini välja, et jälgida ennast, oma mõtteid ja olukorda, saamaks aru oma mineviku vigadest, mida ma pean tegema uuesti, mida ma pean ise parandama, mille osas peaks olema minu initsiatiiv ja mille osas peaks olema kellegi teise oma. Ma tunnen, et peale seda elu aktivatsiooni on küll minu jaoks imelised suhte tervenemised.
Ma ei tea, mis teema mul oli, ma tahtsin jubedalt trenni teha, aga ma ei saanud kuidagi süsteemseks oma trenni tegemist, siis nüüd kuidagi tuleb ka see trenni tegemine paremini välja.
Neid asju oli päris palju, aga suures pildis ma tunnen, et minu enda mõtteviisis toimus mingi teatud tervenemine.

Ma olen Assele ääretult tänulik elu aktivatsiooni eest ja kuna ma nägin, et see on nii võimas, siis ma leian kindlasti aja, kus ma hakkan neid asju rohkem õppima ja endale selgeks tegema.

 

Diana:

Olen Asse juures käinud korduvalt erinevate vaimsete ja füüsiliste probleemidega. Minu elus oli raske mitmeaastane periood, kuhu kuulusid lahkuminekud, lein, sügavad tervisemured, närvisüsteemi häired, ootamatu liikumispuue ja finantsprobleemid. Kõik kokku moodustasid hirmust ja ebakindlusest, lootusetusest ja valust raske lossi minu õlgadele.

Olen terve elu olnud pigem skeptiline soolapuhumise ning usu teemadel, muidu aga hästi optimistlik ja avatud inimene. Austan eri kultuure ja tolereerin alternatiivseid meetodeid, kui need teevad inimestele head. Ma ei ole kunagi uskunud midagi ega kedagi, olen pigem suure kaarega eemale hoidnud kõiksugu gurudest ja ennustajatest.

Olen ise tegelenud aktiivselt mediteerimisega ning oskan ennast viia meditatiivsesse rahu seisundisse tavaolukorras, kuid väga kõrge stressitaseme ja kurbuse tõttu on üksi mediteerimine toonud tulemusi ehk sisemist rahu ja stabiilsust vaevalt tunniks ajaks. Kannatan regulaarsete ärevushäirete all ja olen kogenud ka paanikahäireid, seepärast on mediteerimine minu jaoks igapäevaselt ülioluline, et hoida rahulikku energiat ning vältida psühhosomaatilisi terviseprobleeme.

Asse juurde tõmbas mind eelkõige olukord, kus mul ei olnud mitte midagi kaotada. Olin peaaegu kõike proovinud. Tänu sellele olukorrale kogesin midagi olulist ja imelist, millele olen tänulik.

Mul õnnestus Asset kohata just kõige raskematel aegadel ja päevadel. Ta leidis aega, ta oli olemas. Tema läbi viidud sessioonid olid täis armastust, hoolivust ja midagi veel, mida ma ei oska seletada.

Olen igal sessioonil püüdnud mediteerida ja võtta maksimumi, lõdvestuda, andestada, anduda lootusele ja uuele energiale. Kui olen ruumi sisenenud katkise, õnnetu, rabeda, poolnutva ja väsinud inimesena, kes ei suuda sisemiselt naeratada, siis peale 2,5-tunnist sessiooni (ilma erilise rääkimiseta) olen väljunud rõõmsa, energeetilise, rahuliku ja enesekindlana.
Kõige võimsam kogemus oli see, kui sain tulemusi võrrelda 2 nädala jooksul:

Kui 2-tunnises nõelravis sain ärevushäiretele abi, siis see rahu seisund kestis 3 päeva (need päevad olid aktiivsed ning töö-ja stressirikkad, kuid säilitasin rahu). Kui käisin Asse juures 2,5-tunnises sessioonis, siis sain täpselt sama tulemuse ning pidasin uues rahu seisundis vastu taas 3 aktiivset päeva. Sellist efekti ma ei oodanud. Kuna nõelravi tegeleb otseselt närvisüsteemiga, siis eeldasin, et maagia tegeleb rohkem vaimuga. Selgus aga, et tulemus oli sama. Mul on raske sellest aru saada, aga nii see oli. Täna ma tean, et kui ma soovin sisemist tasakaalu leida või kui mul on raskusi millestki ülesaamisega või liigse ärevusega, siis saan Assega ühendust võtta. Ta on olemas ning ma ei tea, mida ta teeb, aga ta teeb seda tõesti hästi! 🙂

Olen korduvalt osalenud kristalliteraapias, samuti olen korduvalt läbi teinud aura puhastamise ja Cord Cutting’u. Kõige võimsam kogemus on minu jaoks olnud aura puhastamine ja hinge tükkide tagasikutsumise tseremoonia. Kõikidel sessioonidel olen olnud avatud ja ilma eelarvamusteta ning ilma ootusteta, samuti ilma võimsa usuta maagiasse.
Minu tagasiside mõte on näidata, et kui me ei usu maagiasse, siis see ei takista maagial meisse uskumast. Me võime uskuda armastuse energiasse, kui me ei taha uskuda nõidusesse ja maagiasse, aga midagi imelist selles kõiges on. Elu on maagiline! 🙂

Soovin kõigile rahu ning Assele jõudu sellel teel. Aitäh, kallis Asse!