Selles saates avame vaimsuse ehk spirituaalsuse saladuskatet ja räägime, miks on spirituaalsus oluline igakülgse arengu osana? Anname soovitusi nii alustajatele kui jagame juhtnööre kogenumatele vaimsel teekonnal käijatele.

5:58 Millal võttis võimu Newtonlik maailm?
9:28 Mis on vaim ja vaimsus ning kuidas see suhestub meie hinge ning kehaga?
16:00 Miks vaimsus on oluline ja kuidas see on seotud enesearenguga?
26:22 Milline on olnud saatejuhtide kogemus pimedaruumiga?
27:36 Mis on vaimsuse seos jumalikkusega?
31:57 Mängime sõnade äraarvamise mängu
35:40 Miks paljud inimesed kardavad jumalat ja mille poolest erineb vaimsus religioonist?
42:22 Millised vaimsed praktikad võiksid kuuluda igaühe arsenali ja soovituslikud filmid ning sarjad?
57:22 Mille poolest erineb sisemise väe avamise kursus Empower Thyself teistest?
59:52 Mis toimus Modern Mystery School rahvusvahelisel kohtumisel Torontos?
1:05:40 Millised on Eesti Müstikakooli uudised ja järgmised sündmused?

Saadet juhivad vaimsed teekaaslased Asse Sauga ja Andres Sirel – rahvusvahelise Modern Mystery School initsieeritud rituaalimeistrid ja sertifitseeritud tervendajad.

Saate märkmed