Kes meist poleks püüelnud suurema õnne poole oma elus? Selles saates avame kaarte, kuidas kasvada ja liikuda oma elus edasi suurema naudingu, rõõmu ja õnnelikkuse poole.

1:16 Mis on õnne ja rõõmu tähendus ning erinevus? Õnn vs rõõm, happiness & joy – kas seisund või emotsioon?
9:27 Milline on saatejuhi Asse isiklik teekond ja kogemus rõõmsama eluga? Millal ta alustas elurõõmu teadlikku loomist?
14:10 Kuidas saatejuht Andres kaotas Microsofti teekonnal ühenduse oma elurõõmuga ja mis aitas sisemist seisundit muuta?
17:25 Milline oli Asse kogemus Warriors of Light laagriga ja 20:20 Andrese praktika täiskasvanute lastelaagris, mis toetas ühenduse saamist elurõõmuga?
20:35 Mis on õnne valem? Kuidas Müstikakool ja Hermeetika defineerib sammud ning võtmed elurõõmu loomiseks? Milline spirituaalne teekond toob elurõõmu?
28:40 Mis riik on maailma õnnelikum ja kui pädev see statistika on?
33:29 Mänguline vahepala Tee ise Alias lauamänguga 👻
37:50 Kokkuvõte elurõõmu valemist
39:11 Kuidas teada, et oled elanud täisväärtusliku elu?
42:24 Kuidas asendada kannatamine ja nurisemine tänulikkuse?
51:55 Kas elurõõm võib olla kestev bliss seisund?
54:48 Praktikad – kuidas manifesteerida rohkem elurõõmu?
01:00:31 Mida soovitaksid oma 20 aastat nooremale endale?
01:02:30 Kas elurõõm on otsus või eesmärk?
01:04:40 Müstikakooli liinihoidjad kui näited inimestest, kel on tugev ühendus elurõõmuga
01:12:00 Tervenduspraktikad ja eesolevad sündmused

Saadet juhivad vaimsed teekaaslased Asse Sauga ja Andres Sirel – rahvusvahelise Modern Mystery School initsieeritud rituaalimeistrid ja sertifitseeritud tervendajad.

Saate märkmed

• Loe pikemalt Modern Mystery School liinihoidjatest https://modernmysteryschoolint.com/lineage/
    • Sovereign Ipsissimus & Hierophant Gudni GED Gudnason, Modern Mystery School asutaja
    • Sovereign Ipsissimus Dave THOR Lanyon