Kõik pole kuld, mis hiilgab. Sama kehtib erinevate vaimsete õpetuste puhul – ka seal on oma trikid, kavalused, ohud ja ämbrid, millesse võib kukkuda. Selles saates vaatame lähemalt spirituaalseid ohte, kuidas teha vahet õigel ja valel ning ära tunda see, mis teenib.

1:15 Miks on vaimsuse puhul oluline struktuur?
12:00 Mille poolest erinevad New Age ja iidne müstiline vaimne teekond?
30:51 Millised on saatejuhtide viimase aja suurimad mugavusest väljatulemise kogemused
33:00 Millist rolli mängib spirituaalne ego?
39:55 Mille poolest erinevad positiivne vs negatiivne ego?
41:45 Kuidas ja miks tekivad spirituaalsed sektid?
45:12 Mis vahe on mustal ja valgel, madalal ja kõrgel maagial?
57:16 Mängime – arvamus vs fakt?
1:03:37 Uudised, uuendused ja eesolevad klassid.

Saadet juhivad vaimsed teekaaslased Asse Sauga ja Andres Sirel – rahvusvahelise Modern Mystery School initsieeritud rituaalimeistrid ja sertifitseeritud tervendajad.