Jumala teema pole ilmselt ühtegi meist puutumatuks jätnud. Küll on see figuur esindatud erinevates religioonides, küll on ta taadike pilve peal, küll on ta midagi kõrgemat, seletamatut või hoopis midagi müstilist. Või siiski mitte? Püüame jumala teemasse tuua rohkem selgust ja jagame ka enda kogemusi ning vaatenurki. Taotluslikult toimub seekordne live religiooni järgi Jeesus Kristuse sünni kuupäeval.

✨ Kes või mis on Jumal?
✨ Kas inimene saab olla Jumal?
✨ Kas ja kuidas suhestuda ja ühenduda Jumalaga?
✨ Kuidas on maagia ja müstika seotud Jumalaga?
✨ Mis rolli mängib Jumal inimkonna arengus?
✨ Kas Jumalat otsides on võimalik ennast ära kaotada?
✨ Miks ühenduda enda Jumalikkusega ja parimad praktikad?

Saadet juhivad vaimsed teekaaslased Asse Sauga ja Andres Sirel – rahvusvahelise Modern Mystery School initsieeritud rituaalimeistrid ja sertifitseeritud tervendajad.