Elurõõm!

Soverign Ipsissimus Dave Lanyon on öelnud: “Elurõõm (JOY) on siin maailmas kõige suurem väärtus üldse.”

Ta on palju hinnalisem kui raha või ka näiteks tervis. Sest kui Sa oled elurõõmus, siis Sa saad endale luua ka tugevama immuunsüsteemi ja tervise. Kui Sa oled elurõõmus, saad Sa kergemini üle igasugustest väljakutsetest ja takistustest ja rahaenergia hakkab samuti voolama.

Elurõõmust rohkem räägib ka meie kolmas Podcasti osa.

Mis on see midagi, mida sa oma ellu veel rohkem sooviksid?

Kas võime nõustuda sellega, et elurõõm on alati see, mida võiks rohkem olla ja mille eest tasub võidelda?

Aga miks see elurõõm meile niivõrd tähtis on?

Müstikakoolis on elurõõm ülioluline teema ja see ongi põhjus, miks me teeme seda, mida me teeme.

Mida rohkem me iseennast tundma õpime ja oma sisemise elurõõmuga tuttavaks saame, seda rohkem me mõistame, et elurõõm ei ole aiutine. Elurõõm on seisund ja mida rohkem me seda enda seest leiame, seda sügavamaks rõõmu kaev meie sees läheb.

Emotsioon õnnelikkus (happyness) on ajutine nähtus. Saad endale uue auto ja oled väga õnnelik kuni tulevad kriimud peale, mispeale oled jälle väga õnnetu.

Elurõõm on seotud väga sügavatel tasanditel meie rahulolu, ühenduse ja meie olemusega.

Müstikakooli avaja ja pikaaegne juht Founder Gudni Gudnasson on öelnud: “Kõige eesmärk, miks me kogu seda tööd siin teeme ja õpime esoteerikat, hermeetikat, okultismi, alkeemilist Kabbalad on seepärast, et leida midagi, mida on nimetatud Tarkade kiviks (Philosopher’s Stone).

Seda nimetatakse ka ‘prima materia’ks’ ehk esimeseks aineks, millekski pühaks, jumalikuks, millekski, mis muudab nii meie füüsilist kui vaimset olemust.

Mis on Tarkade kivi? Mis on elu olemus?

Elu põhiolemus on elurõõm!

See ongi ‘prima materia’, Tarkade kivi, mis muudab kõik asjad, olemused, tõstab vibratsioone, see ongi jumala kui looja vägi!”

Elurõõm on olnud alati meie tegevuse üks põhi olemusi.

Kui nüüd see kõik praktikasse tuua, siis meeleseisund, milles me oleme ja tegutseme mõjutab meie isiklikku universumi. Kui meie meeleseisund on elurõõmus, siis me tõstamegi oma vibratsiooni kõrgemaks, meie väljakutsed lähevad kergemaks, meie keha hormoonid muutuvad, immuunsüsteem tugevneb, tahe tugevneb ning kokkuvõttes me muutumegi nii vaimselt kui füüsiliselt palju palju väekamaks.

Kuidas aga jõuda suurema elurõõmuni?

Me oleme elurõõmsad, kui me teame oma kohta siin maailmas, tunneme iseennast, oma väge, oma tugevusi, kirge, me teame, mida meilt oodatakse, teame oma missiooni ja sihti, kuhu liigume.

Üks iidseid elurõõmu valemeid on järgmine: elurõõm = teenimine.

Teenimine, mis tähendab teiste inimeste inspireerimist, tõstmist ja autentset kinnitamist, et keegi on jumal või jumalanna ja oma elu looja!

Seda saab teha mitmel viisil, näiteks läbi ausa tunnustamise. Aga palju sügavamad viisid on aidata inimesel mõista, mäletada, kes ta on läbi transformeerivate kogemuste nagu on aktivatsioonid, initsiatsioonid ja mitmesugused tervenduspraktikad.

Miks see nii toimib? Sest teise inimese teenimine on üks parimaid viise, kuidas me ka iseennast veel paremini tundma õpime. Sest teine inimene on meile alati peegel, kes toob meis välja varjukohad, mida me ise ei pruugi märgata kuid mis tähelepanu vajavad.

Seega me õpime läbi teenimise ka iseennast veel rohkem tundma ning läbi selle avame üha rohkem oma elurõõmu lõputut kaevu.