Eneseareng kui vajalik väljakutse – tasuta veebiseminar

Kas tunned end vahel oma eluga ummikus ja otsid paremat suunda või süsteemset lahendust? Kas teadsid, et on olemas pika ajalooga teekaart, mida järgides on sul võimalik enesearengus teha olulisi läbimurdeid ja liikuda suurema enesemeisterlikkuse poole?

Kutsume sind tasuta veebiseminarile, mis annab sulle
* Enesearengut toetava mõtteviisi takistuste ületamiseks
* Tutvud tervikliku ja süsteemse enesearengu teekaardiga
* Saad kasulikke praktikaid, ideid ja näpunäiteid vajalike sammude astumiseks ja muutusteks, et ületada mistahes teele sattuvaid takistusi

Seminarile ootame kõiki enesearengu huvilisi, ettevõtjaid, karjääriredelil liikujaid ja kõiki, kes soovivad arendada oma juhtimis- ja otsustusoskusi nii ärimaailmas kui eraelus.

Seminaril esinevad kogenud ettevõtjad ja vaimsed teekaaslased Asse Sauga ja Andres Sirel.
* Asse on infotehnoloogia ja krüptorahanduse taustaga ettevõtja, investor, koolitaja, sertifitseeritud vaime teejuht ja Eesti Müstikakooli liider. Asse missioon on aidata inimestel tagasi võtta oma vägi ja suurem individuaalne vastutus ning seeläbi luua Eestisse ja maailmasse suurem rahulolu.
* Andres on infotehnoloogia taustaga ettevõtja, kes on töötanud pikalt Microsoftis. Täna juhib ta arendavat mängu ja tulevikuoskuseid edendavat rahvusvahelist ettevõtet Insplay. Lisaks on ta isa kahele imelisele tütrele.

See veebiseminar on investeering iseendasse, et teha vajalikke otsuseid ja liikuda oma enesearengu teel edasi suurema kerguse ja kindlusega.

Registreeru: https://fienta.com/et/enesearengu-valjakutse-veebiseminar