Ensofic Ray Group Healing

-Inglisekeelne info allpool-

Ensofic Ray on päris esimene “Loomise kiir”, millest kõik alguse sai. Kõrgeim, eredaim ja võimsaim energeetiline kiir, mis tungib läbi tuumiku ja aktiveerib jumalikkuse Sinu sees.

See kiir esindab ülimat puhtust, selgust ja fookust ning tervendab ja parandab kõik destruktiivsed mõtted, haavad, korrastades keha ja hinge Sinu enda kõrgeimaks hüvanguks.

Ensofic Ray on terve Reiki süsteem ning lisaks Reikile tervendab ta ka vaimu ja hinge. Tulemuseks on terviklik meele ja keha tervenemine ning personaalne areng vastavalt soovile.

Eeldused: pole

Elu Aktivatsioon on hästi soovitatud kõikideks kursusteks, palun leia selleks sessiooniks kohalik praktik.

Energiavahetus: €25

REGISTREERUMISEKS https://fienta.com/ensofic-ray

Läbiviijaks Shani Lehrer:
Shani on multidimensionaalne ettevõtja, kuningas Salomoni õpetusteliini Ritual Master, tervendaja, giid, Kabbalist ja rahvusvaheline mentor. Tema missiooniks on aidata inimestel meenutada kes nad on ja kust nad tulevad.

Lisainfo: Kursuse lõpuaeg võib muutuda sõltuvalt grupidünaamikast. Kohtade arv on piiratud.
Soovijatele kohal eestikeelne tõlk.

—-Inglisekeeles—-

The Ensofic Ray is the first ray of creation. It is the highest, most illuminating and powerful energy ray, that can penetrate to the core and activate the divine codes within you.

This ray radiates qualities of pureness, clarity and focus, and heals destructive thoughts and wounds, thus realigning your body and soul with your highest purpose and potential.

Ensofic Ray is the entire Reiki system, and aside for the many benefits of Reiki, this ray also heals the spirit and the soul. The outcome is miraculous mind-body healing and vast advancement in all you desire.

Prerequisites: None required

Life Activation is highly recommended for all classes, please find your local practitioner for this session

Note: End time may vary according to energetic dynamics.

During this session, the group will be lying down while the energy will be brought in to work with each participant at the most required level.

Investment

Early-bird: €25

For registration https://fienta.com/ensofic-ray

Location

Tulika 19, Kristiine, Tallinn, 10613 Harju Maakond, Eesti
Tulika 19, Kristiine, Tallinn, 10613 Harju Maakond, Eesti