Juhendatud meditatsioon lapsevanematele

Lapsevanematena on meil kael sageli pinges ja kipume oma koormat lastele edasi kandma ???? Juhendatud meditatsioon aitab Sul leida enda seest rahu ???? Tasuta rännak sobib nii algajatele kui kogenutele ????‍

⭐ Registreeru tasuta ja telli meeldetuletus: www.andressirel.com/r/NmB

Minu juhendatav meditatsioon tugineb 5-osalisel Max Meditation System™ tehnikal, mis aitab läbi meelerahu kaasa tervenemisele, loob sisemist tasakaalu ja tugevdab immuunsust. Turvaline süsteem kombineerib ida ja lääne parimad tehnikaid, neurolingvistilist programmeerimist (NLP) ja ajas tõestatud meditatsiooniviise.

Max meditatsioon sobib suurepäraselt igale emale ja isale, kes otsib praegusel keerulisel ajal loomulikku ja efektiivset viisi stressi maandamiseks, tasakaalu leidmiseks ning oma sisemise positiivse energiavaru ammutamiseks.

????Mediteerimise ajaks leia vaikne koht, kus sind ei segata. Parima kogemuse jaoks soovitan kasutada kõrvaklappe. Eelnev mediteerimise kogemus ei ole vajalik!

Varasemate osalejate tagasiside:
????Marge: “Imeline, aitäh!”
????Juta: “Äärmiselt võimas. Elus esimene kord tutvuda meditatsiooniga ja see toimis!”
????Liisi: “Nii mõnus rahu tunne on sees.”

✨Juhendab Andres Sirel ✨ ettevõtja, isa, tervendaja ja parandamatu optimist. Andres on Modernse Müstikakooli sertifitseeritud energiaterapeut ja juhib igapäevaselt rahvusvahelist arendavat mängu, mänguasju ja hariduslikku robootikat pakkuvat ettevõtet Insplay.
Elukestva õppijana arvab ta, et positiivsus on edasiviiv jõud. Ta väärtustab ja praktiseerib tervislikke eluviise ning otsib üha paremaid tööriistu ja lugusid. Andrese missioon on aidata teistel saada parem kontakt iseenda, rõõmsama elu ja mängulise arenguga.

⭐ Registreeru tasuta ja telli meeldetuletus: www.andressirel.com/r/NmB