Kuidas elada kuninglikku elu?

✨Kuidas elada kuninglikku elu? ✨

🌟Mis siis kui me elaksime kõik kuninglikku elu?
🌟Nagu päris kuningad ja kuningannad?

🪄Võtame korra aja ja kujutame korraks ette, mis siis oleks. Et me oleme ja elame pidevalt täielikus külluses, olles oma kuningriigi loojad, kuningad ja kuningannad.

Väga inspireeriv Divina Kate Bartram-Brown on imeline näide sellest, kuidas elada õnnelikku ja ilusat elu, teenides inimkonda, olles samas täielik jumalanna ning luues oma enda unistuste elu. Ta jagab meiega mõtteviisi ning elustiili ja ka oma isiklikke väljakutseid, kuidas üle saada, kuidas edasi liikuda ning kasvada ise kuninglikkusesse.

💫 ESINEJA
Kate on Rahvusvahelise Modernse Müstikakooli üks liidritest ja Euroopa juht, rahvusvaheline instruktor, 12 liikmelise kvoorumi liige, auhindadega pärjatud rahvusvahelise jooga platvormi Mini Me yoga juht, ema ja abikaasa. Ning tal on magistrikraad naturaalses meditsiinis. Kate elab Londonis, mis on väga hea näide kuninglikkusest iga nurga peal.🙌🏻

⏰ TOIMUMISAEG
23. september 2022 18:00–20:00
AJAKAVA
17:30 – kogunemine
18:00 – loengu algus
19:00 – küsimused

📍 TOIMUMISKOHT
Spark Space, Tulika 19, A-korpus, neljas korrus

🎫 PILET
Loengu pääsme hind on 10€ sularahas kohapeal või ülekanne.

NB: loeng on inglisekeeles.

Küsimuste korral kirjuta meile 👉🏻 info@eluaktivatsioon.ee
Oled väga oodatud!

—-In English—-

What if we could live all royal life? Like true kings and queens? Let’s take this time and imagine this for a moment. That we are in abundance, we are kings and queens of our own kingdom. Divina Kate Bartram Brown is the real amazing beautiful example how to live life in joy, beauty and service, being true goddess and queen and manifesting her own dream life every day. She will share about the mindset and living style and her personal challenges, how to overcome, how to move forward and start living in royalty. She is a leader and CEO of Modern Mystery School Europe, international instructor and Council of 12, CEO of award winning global business Mini Me yoga, mother and wife and she has PHD in natural Medicine. Kate is living in London which is the beautiful example of royalty everywhere where to look.

Location

Tulika 19, Kristiine, Tallinn, 10613 Harju Maakond, Eesti