Praktiline stressi häkkimise kursus

🌟 Praktiline stressi häkkimise kursus

🗓️ 29. aprill kell 14:00–17:00

📍 Sparkspace Stuudio, Tulika 19, IV korrus, Tallinn

Stress on tänapäeva ühiskonnas laialt levinud probleem, mis mõjutab nii füüsilist kui vaimset tervist. Stressi all kannatavad inimesed võivad kogeda ärevust, unetust, väsimust ja palju muud. Seetõttu on oluline leida tõhusaid viise stressi leevendamiseks.

Praktilise stressi häkkimise kursuse käigus saad ülevaate erinevatest stressiallikatest, kuidas neid ära tunda ja kuidas stressiga efektiivselt toime tulla. 😌

Praktiline stressi häkkimise kursus annab sulle võimaluse:

💫 mõista stressi ja selle mõju ajule ning kehale;

💫 uurida ja avastada oma elus erinevaid stressi põhjuseid;

💫 saada ülevaade, kuidas keskenduda sellele, mida saad kontrollida.

Lisaks ei õpi sa ainult rohkem stressi mõju kohta, vaid ka erinevaid tehnikaid, mis aitavad sul kogu päeva jooksul stressi leevendada. Saad need tööriistad endaga kaasa võtta ja astuda oma elu loomisesse, tulles välja stressamisest.

Praktilis stressi häkkimise kursust viib läbi Asse Sauga – Rahvusvahelise Modernse Müstikakooli sertifitseeritud tervendaja ja giid ning töötanud inimestega juba üle 6 aasta.

Asse on läbinud kolmeaastase transpersonaalse psühholoogia kursuse ning viimase viie aasta jooksul pidevalt täiendanud ennast, õpib ja töötab koos Rahvusvahelise Modernse Müstikakooliga. Asse on mitmekordne kuningas Salomoni õpetuste liini initsieeritu, sertifitseeritud tervendaja ja vaimne giid.

Kursuse maksumus: 99€

Piletid saadaval Fientas 👉🏻 https://fienta.com/et/praktiline-stressi-hakkimise-kursus

Küsimuste korral võta ühendust:

✉️ info@eluaktivatsioon.ee
+372 503 5347 Asse