Tasuta online Max meditatsioon

Ühine minuga täiskuu meditatsioonirännakul, mis sobib nii algajatele kui kogenutele. Lõdvestu, vabasta end pingest ja kasuta täiskuu võimast energiat, et lasta vanal minna ja seada uusi taotlusi.

Juhendatud meditatsioon tugineb Dr. Gudni Gudnason poolt välja töötatud 5-osalisel Max Meditation System™ tehnikal. Max meditatsioon aitab läbi meelerahu kaasa tervenemisele, loob sisemist tasakaalu ja tugevdab immuunsust. Turvaline süsteem kombineerib ida ja lääne parimad tehnikaid, neurolingvistilist programmeerimist (NLP) ja ajas tõestatud meditatsiooniviise.

Max meditatsioon sobib suurepäraselt neile, kes otsivad praegusel keerulisel ajal loomulikku ja efektiivset viisi stressi maandamiseks, tasakaalu leidmiseks ning oma sisemise positiivse energiavaru ammutamiseks.

Osalemiseks liitu sündmusega ja kohtume pühapäeval kell 20 Facebook Lives. Eelnev mediteerimise kogemus ei ole vajalik!

Juhendab Andres Sirel – ettevõtja, isa, abikaasa, tervendaja ja parandamatu optimist. Andres on Modernse Müstikakooli sertifitseeritud energiaterapeut ja juhib igapäevaselt rahvusvahelist arendavaid mänguasju ja hariduslikku robootikat turustavat hulgikaubandusettevõtet Insplay. Elukestva õppijana arvab ta, et positiivsus on edasiviiv jõud. Andres soovib terve, vaimselt tasakaaluka ja õppimisvõimelisena elada üle 100 aasta. Ta väärtustab ja praktiseerib tervislikke eluviise ning otsib üha paremaid tööriistu ja lugusid. Andrese missioon on tõsta lapsevanemate teadlikkust läbi arendava ja tasakaalus mängu. Vaata lisa www.andressirel.com