Video

Alkeemia on kui sild spirituaalsuse ja teaduse vahel, kus sinu hingest saab justkui tarkade kivi. Theresa Bullard on LAs resideeruv doktor (PhD) ja kvantfüüsik kes õpib muuhulgas ka Modernses Müstikakoolis. Ta selgitab, kuidas me saame koostöös universumiga erinevaid alkeemia ja universaalse Kabala protsesse ära kasutada, kiirendades meie spirituaalse kasvamise protsessi. Ta ei räägi sellest, kuidas oma kehast põgeneda vaid just kuidas tuua erinevad ideed maa peale, kehasse ning samas tõstes nad kõrgemale tasemele, ühendades oma hinge ja sprituaalsusega.

Theresa Bullard (PhD) Quantra Leadership Academy asutaja, on pioneer termotuumasünteesi teaduses, teadlikkuses ja tranformatiivsetes tehnoloogiates. Ta tegi oma doktorikraadi füüsika alal Washingtoni ülikoolis, kus ta viis läbi interdistsiplinaarseid uuringuid kvantteooria, neutrinofüüsika, kristallkeemia, nanotehnoloogia ja elusteaduste päritolu kohta.