Paistab, et inimesed tahavad elumuutust. Nad soovivad isiklikku transformatsiooni.
Kuid kas on üldse võimalik muutuda?

Mõtle kõikidele nendele uusaasta lubadustele, mida oled oma elu jooksul teinud. Kas mõni on viidud lõpule? Paljud lõpetavad lubaduste pidamise, sest näevad teostamise võimatust. On inimesi, kes on ületanud suured takistused. Edu saavutades, on nad tagasivaatamata edasi liikunud.Kas mõnel meist võivad olla paremad oskused kui teistel?

Enamus inimestest on võimelised muutuma. Kui see poleks tõsi, puuduksid maailmas edulood. Kõik oleneb sellest, kui väga muutust soovida. Mõnikord pole inimesed lihtsalt valmis muutuma. Muutuste elluviimsel on määrav roll ümbritseval keskkonnal. Negatiivselt mõtlevate ja muutust pärssivate inimeste keskel on äärmiselt raske saavutada edu.

Kui soovid tõeliselt muutuda, ümbritse end inimestega, kes toetavad su edukust. Inimesed on erinevad. Mõned muutuvad isegi teiste abi ja julgustuseta kergelt. Neil on tugev tahe ja edaspürgivus. Nad ei peatu enne, kui muutused on ellu viidud, muutes need osaks enda elustiilist. Teised vajavad aga rohkem abi ja julgustust.

Muutuste sisseviimisel ja kohanemiskiirusel on otsene seos meie kasvatusega. Kui vanemate kasvatusmeetodid on olnud jäigad ja põhimõtetes kinni, on muutused algul visad tulema. Kuid pea meeles, olenemata vanemate taustast on inimesi, kes murdnud välja vanemate mustritest ja tõstnud muutused elule.

Mitte kunagi alla anda, on parim nõuanne. Kui miski ei õnnestu, proovi uuesti, vaadates olukorda uue nurga alt. Õpi oma vigadest ja ebaõnnestumistest ning jätka, kuni oled saavutanud eesmärgi. Muutumise kõige suuremateks liitlaseks on otsus ja vastupidavus.

Ära luba iial kellelgi seista ees oma sügavate unistuste teel. Toetuse leidmine pole kunagi lihtne olnud. Kui oleks, saavutaks kõik kiire transformastiooni.

30. aprill 2019
Martina
The Modern Mystery School
Tõlkinud Chandaa