Kas sul on unistusi või eesmärke, mis tunduvad liiga kauged?

Oled sa igatsenud midagi, kuid pole teadnud, kuidas seda saavutada?
Kas oled üks 44%st inimestest, kes annab aastast aastasse tulemusteta uusaastalubadusi?

Minuga on see nii olnud.
Peaaegu 10 aastat tagasi pärast ülikooli, kui olin oma karjääri algul, tundsin, et olen täiesti vales kohas. Elu polnud kooskõlas minu visiooniga. Tundsin end kaotanuna ning asusin vaatama üle oma tööd, uskumusi, suhteid… enam-vähem kõik käisin üle. Selgus, et elan elu, mis on vale, kuid ei teadnud, kuidas jõuda õigeni.

Mulle meenus minu elu visoon, aga ma ei elanud seda. Lahendusena saabus mu ellu iidne Müstikakool, mis suunas mu tervenduse, enda mõistmise ja manifesteerimise rajale.
Esimeseks sammuks sai Empowe Thyself’i klass (Ava oma sisemine vägi), kus liikumahakanud energia koondus enesemõistmisele, mida tahan elult ja kuidas manifesteerida. Jõudsin arusaamisele, mil viisil luua kestvat koostööd ja positiivseid muutusi enda ellu.

 

Inspireeriv plaan

Olin just parajasti lõpetanud artikli lugemise, mis kirjutas eesmärgitahvli koostamisest. Eesmärgitahvel on kogum ideedest ja piltidest, mis aitab fokusseerida energia sellele, mida oma ellu soovid.
Eesmärgitahvli koostamine ja energia, mis sinna panna, on sama oluline, kui eesmärgitahvel ise. Selguse loomine ja fookuse paikaseadmine inspireerisid mind seda katsetama.

Kuigi ma ei uskunud endast leidvat kunstijoont ega soovinud teha mingit käsitööd, sundisin end istuma protsessi algatamiseks, kaasas värvilised paberid, liim, käärid ja ajakirjad.
Istusin maha, sulgesin silmad ja küsisin: „Millisena soovin enda elu näha?”
Seejärel lubasin endal unistustesse vajuda. Koostasin nimekirja üleskerkinud unistustest. Varsti taipasin, et pean olema hästi fokusseeritud, et hoida selgust ja eesmärgipärasust… koondasin unistused ühte nimekirja ja asusin tööle.

Kuigi ma ei saanud päris täpselt aru, mida teen, teadsin, et eesmärkide visualiseerimine ja unistamine aitab tuua ellu selgust, ankurdades soovitu. Uskusin, et kui usaldan, palvetan, manifesteerin ja tegutsen eesmärgipäraselt, saavad unistused osaks reaalsusest.

 

Suur edu

Esimest koostatud tahvlit saatis suur edu. Kuuga nägin muutusi. Kuue kuuga olid mõned mu eesmärgid juba protsessis, ja aastaga olin saavutanud kõik kolm tahvlil olnud eesmärki. Sellel hetkel otsustasin igal aastal uue tahvli koostada. Tühipaljaste uusaastalubaduste asemel valmistun nüüd igaks uueks aastaks mediteerides, visualiseerides ja manifestatsiooninimekirja koostades, et valmistada uus eesmärgitahvel. Läbi selle protsessi olen saavutanud kontrolli oma elu üle, tunnen avatust unistustele ja võimalust elada ja luua oma unistusteelu.

 

Kas see tähendab, et alati valitseb vaid täiuslikkus?

Ei, mõnikord ma ebaõnnestun. Mõnikord need asjad, mida loon, pole 100% sellised, mida tahtsin. Kuid see ei peata mind, see paneb mind hoopis sügavamalt enda eesmärkidesse sukelduma, neid täpsustama ja edasi liikuma. Protsess pakub mulle lootust ja jõudu, meenutades, et olen olukorra peremees. Ma pole enam takerdnud ning elu on enamat kui juhus.

Eesmärgipärane loomine

Eesmärgipärane tegutsemine on alati mul aidanud kaevuda sügavuti. Ma ei lähene eesmärgile ainult mõtteviisiga, mida tahan (ma pole uskumusel, et tahtmine halb on). Ma proovin läheneda tegutsemisele läbi jumaliku meditatsiooni ja palve, et saaksin luua ühes jumalaga. Mida rohkem sel viisil loon, seda rohkem olen täheldanud paremat tulemust.

Pärast abiellumist otsustasime abikaasaga ühes seda sama protsessi jätkata. Nüüd valmistame oma individuaalsed ja peretahvli eesmärgiga austada nii pere kui isiklikke vajadusi. Peamine fookus on kooskasvamisel ja unistusteelu elamisel, arvestades üheaegselt isiklike, välisuhete kui pere eesmärkidega. Oleme koosloomist praktiseerinud 5 aastat ja tulemused on olnud imelised.

Midagi enamat kui lihtsalt eesmärgitahvel

Eesmärgitahvli koostamine, mis aitab terve aasta hoida fookust enda eesmärkidel, on olnud väga olulune. Kuid unistuste manifesteerimiseks on vaja enamat. Tegelen pidevalt iseenda arengu, tervendamise ja kasvamisega. Osalen koolitusel, mis aitavad suurendada manfestatsiooni energiamahtu, nt Universaalne kabala. See iidne õppemeetod annab inspiratsiooni positiivse elu loomiseks, aidates samal ajal end paremini tundma õppida, kirge valgustada ja alateadvusmustreid läbida. Nii on elus edasiliikumine palju kergem.

Ma olen läbinud eluaktivatsiooni ja täieliku vaimu aktivatsiooni, mis on lubanud lasta endasse rohkem valgust, selgust ja energiat, võimendades mu eesmärki ja andes rohkem mahtu loomiseks ja unistuste elluviimiseks. Kuna olen näinud endas palju häid muutusi tänu mainitud tervendusmeetoditele, siis õppisin neid ka ise edasi andma.

Kõik, mida praktiseerisin, aitas hoida fookust ja leida enesekindlust, et liikuda edasi, mitte ainult unistuste tagaajamisel, vaid nende loomisel. Iga aastaste eesmärgitahvlite valmistamine on pakkunud tohutut fookust ja selgust tegemistesse, õpingutesse, tervendusse. See on andnud nn mahlakaid vahendeid ehk energiat edasiliikumiseks ja tegutsemiseks, omades vastupidavust ning usku iseendasse.

Üldised tulemused

Kümne aasta jooksul on 90% eesmärgitahvlile pandust elule tõusnud. Ülejäänud 10% vajas rohkem aega kui aasta (suured eesmärgid vajavad tavaliselt rohkem aega) või selgus, et see polnudki see, mida vajasin või polnud see kooskõlas minuga. Tulemuste nägemine ja peegeldamine on tõsimeeli olnud abistav ja kinnitustandev. See on andnud teadmise, et loon parima võimaliku elu endale, ja et piirid ning edu puudus tulenevad vaid minust endast.

Soovid manifesteerida, aga ei tea kust asutada?

Ma jumaldan manifesteerimist, kuigi tean enda kogemusest, kui hirmutav see võib olla. Hirmutav on mõelda sügavuti praegusesse olukorda ja kujutada piiridevabalt soovitud elu. Paljudel meist on piiravad uskumused (teadlikud või alateadlikud), mis taksitavad küündida enda kõrgeima potentsiaalini. Kõikide kohustuste ja ühiskonnas etteseatud mõttemustrite keskel (ükskõik, kas mõtte või kogemuslikul tasandil) on täiskasvanud inimesel väga keeruline kasutada kujutlusvõimet ja uskuda endasse, et võib olla kes tahes. Teisitimõtlemine on hirmutav.

Mõnikord piisab kõrvalise isiku abist, et algust teha, et mitte lasta neil hirmudel end taksitada.
Kui oled valmis muutusteks ja unistuste eluks, soovitan sügavalt otsida endale sobiv koolitus või juhendaja, kes aitaks sind.

Eesmärgitahvel on mulle manifesteerimisel nii suureks abiks olnud, et hakkasin tegema koolitusi ja eesmägitahvli töötubasid, kus huvitunud saaks õppida oma eesmärkide manifesteerimist ja efektiivse protsessi loomist.

Kõige olulisem on mäletada, et alustamiseks on kõige sobivam lihtsalt alustada. Unusta mõte, et tegutsed ebatäiuslikult. Kui takerdud, ulatu toetaja järele, kes saaks sind aidata või juhendada.

Võib-olla eesmärgitahvel pole sulle võlukepp, mida oled otsinud, kuid jagan mõned nõuanded selle koostamiseks. Olgu see suureks manifestatsiooni käivitajaks sinu unistuste teel.

Nõuanded eesmärgitahvli koostamiseks ja unistuste manifesteerimiseks

1. Luba endal unistada!
Mõtle soovitud elule, milline see välja näeb?
Mida see endaga kaasa toob?
Näe ennast igast küljest erinevates valdkondades (suhted, perekond, tervis, haridus, hoolitsus, kodu, töö jne) ja otsusta, millisena tahad näha igat valdkonda.

2. Päevaraamat – pane detailselt kirja, mida tahad.
Tee seda nii detailselt ja puhtalt kui võimalik.
See protsess ei too ainuüksi selgust, vaid toob sinu visiooni läbi sõnade elule.

Kui takerdud selles protsessis, siis lihtsalt alusta kirjutamisega!

Võid korrektuuride tegemiseks hiljem algusse tagasi minna.

3. Osta vahendid.
Tavalise eesmärgitahvli koostamiseks vajad: plakatit, vildikaid, liimi või kleeplinti, kääre ja ajakirju. Mida tahes, ole kreatiivne!
Mina kasutan nüüd teadetetahvlit, sest saan seda igal aastal uuesti kasutada, kinnitades ajakirja väljalõiked ja paberile pandud eesmärgid sinna klampriga.

4. Valmista ruum ette.
Loo ruumi õige tuju ja energia.

Võib-olla soovid eelnevalt ruumi ja materjalid valge salveiga puhastada (tõlke kommentaar: müügil esoteerikapoodides, vt kristallid vms).

Võib-olla soovid läita küünla või viiruki.

Võib-olla soovid piserdada eeterlikke õlisid (või kanna neid enda nahale, et ergutada mõtteid).

Võib-olla soovid kasutada Püha geomeetriat, et kõrgendada ruumi vibratsiooni ja manifestatsiooniväge.
Ükskõik, mida tunned õige olevat teha, tee seda. Teadlikult ruumi ettevalmistamine loob suurema edu ja loomekeskkonna.

5. Tahvli valmsitamine.
Selle valmistusaeg võib võtta kauem kui oskad ette kujutada. Seega veendu, et sul on valmistamiseks piisavalt aega.

Õpilastel minu klassis on selleks umbes kaks tundi, kuid paljud neist ei saa selle ajaga tööd valmis ja lähevad koju lõpetama. Minul kulub igal aastal tahvli valmimiseks 6-8 tundi. Vahel vajan isegi lisaaega, et vaadata kogu protsess üle.

6. Jätka oma unistuste visualiseerimist, usu ja palu jumalalt/universumilt (vastavalt oma uskumusele) loomisel toetust.
Selle osata jääb su eesmärgitahvel vaid tükiks kaunist joonistusest.

Fokusseerides energia (ükskõik, kas läbi visualisatsiooni, meditatsiooni, palve või mõne muu meetodi), ühendad idee/mõtteenergia iseenda eluga. See tegevus võib tuua su ellu õige inimese, kes aitab eesmärgil täituda või leida piisavalt küllusevahendeid unistuse realiseerimiseks.

Selle punktiga avad end abistavasse usaldusse ja kutsud toetavad võimalused oma ellu.

7. Loo tegevusplaan, mis aitab jõuda eesmärgile.
Sel ajal, kui külgetõmbeseadus aitab tuua kohale vajaminevad asjad, keskendud eesmärgi täitmisele. Tegevuses olemiseks on oluline luua ajakava ja eesmärkidega tegevusplaan. Näiteks, kui sul on unistus joosta maratonil, kuid pole end eales sellele registreerinud, ostnud jooksukingi ja harjutanud, ei jõua sa kunagi püstitatud eesmärgile.

Minu eesmärgitahvlitel on tavaliselt kirjutatud ka tähtaegadega tegevusplaan, et tuletada mulle unistuste eluletõstmisel meelde aktiivsust, et mitte olla ainult fookuse visualiseeria.

8. Harjuta tänulikkust.
See punkt on samuti oluline, lubades endale alandlikkust ja mõistmist, et meie unistuste elluviimsel on teisigi osalisi.

Jumal/universum (jällegi vastavalt oma uskumusele) ja teised inimesed aitavad aktiivselt kaasa meie protsessile. Harjutades tänulikkust, mõistame, et me pole tegevuses üksi, ja et oleme tugevamad kui endale teadvustame.

Võttes kasutusele tänulikkuse väe, avastame vastupidavuse lükata end läbi taksitsutest, mis võivad unistusteelu loomisel ette tulla.

9. Taasloomine.
Eesmärgitahvlil olevad unistused võivad täituda paari kuuga, kuid mõned neist võivad vajada rohkem aega. Võid täheldada, et mõned tahvlil olevad unistused ei ühti enam sinu soovidega. Mis iganes olukord tekib, õpi minevikukogemustest, täpsusta kus vaja, liigu edasi ja kõige olulisem, taasloo!

Minevikuhirmud

Kui tunned tööülesannete ees hirmu, selle suuruse või enda ebakindluse pärast, et pole täiuslik; siis tea, et sa pole üksi.

Minu esimese tahvli elluviimine oli äärmiselt ebamugav. Mul puudub kunstianne. Ma pole käsitööline. Ma kasutasin viimati liimi algkoolis. Ütlesin vaid endale, et lase vabaks ja tee see ära. Vahel on lihtsalt mõni asi vaja ära teha, et teha algust. Võid ju alati panustada edaslükkamisele, kuid ootamise ja mitte millegi tegemisega ei jõua sa oma unistustele lähemale.

Usu endasse, et eemaldada ebaõnnestumine

Lisaks tegutsemisele on protsessi kõige olulisemaks osaks usk endasse ja sisendamine, et olen unistustevääriline. See võib osutuda vägagi katsumusterohkeks, eriti kui on suured unistused või asjad, mille tegemisest pole aimugi. Kuid ära lase sel end peatada!

Võib-olla sul on mitmeaastane eesmärk, mis paistab võimatuna, kuid pane see ikkagi kirja. Kui see tundub õige ja tõeline, siis võlgned endale selle elule äratamise.

Isegi, kui ebaõnnestud või saad oma teel korralikult raputada, on eneseusul osa vastupidavuse ehitamisel. Vastupidavus on hädavajalik loomisprotsessil, sest mitte alati ei lähe kõik esimesel korral plaanipäraselt ja õigesti.

Ära saa minust valesti aru, ma endiselt maadlen ebaõnnestumisega ja olen seda kartnud suurema osa oma elust. Ebaõnnestumise hirm on mind takistanud soovitud asjade proovimisel pikka aega. Kui ma pole täielikult hirmu ületanud, ei luba ma temal vähemalt juhtida oma elu. Olen hakanud tegema asju, mis on mind regulaarselt hirmutanud. Olen tabanud neid tehes, et neile otsa vaadates, olen tavaliselt millegi suure ja õige saavutamisele lähemal kui kunagi varem.

Olen õppinud, et võin ebaõnnestuda – see on täiesti vajalik eesmärgi saavutamisel.

Kui võtaksin ebaõnnetumist kui märki lõpetamisest; või mõtleks, et see polnud mulle mõeldud, jääks mu unistused saavutamata. Uskudes endasse ja õppides kõikidest ebaõnnestumistest, anname endale vaid rohkem kogemusi, informatsiooni ja vastupidavust teel edule.

29. mail 2019
Jenna Case, Modern Mystery School Indetnational
Viidatud allikad: https://www.modernmysteryschoolint.com/lineage/?fbclid=IwAR0MdAFUmmTI-kk1bP65BULGVotsxuTkLiDXTMRVJ0PbW5UmF38fifHtmfA